STYLE EMME xf²™ (2.5 mm)
Popis
Linoleum Tarkett patrí k najprírodnejším a nejekologickejším podlahovým krytinám a jeho vzhľad, komfort a trvácnosť ľudia oceňujú už viac ako 150 rokov. Kolekcia Style Emme xf²™ prináša prerušovaný mramorovaný vzor v palete rafinovaných farieb. Povrchová ochrana xf²™ zabezpečuje mimoriadnu odolnosť, jednoduché čistenie a hospodárnu údržbu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Linoleum |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 64 m2 |
| Hmotnosť | 2,9 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | 2 x 32 m |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




