CREATION 40
Popis
Kolekcia lepených vinylových dielcov Gerflor Creation 40 je vhodnou alternatívou pre domácnosti aj komerčné priestory s ľahkou záťažou. Táto kolekcia ponúka vysokú kvalitu dizajnu a realistický vzhľad. Spolu s využitím 4V špáry vytvára efekt dlaždíc a lamiel. Jednoduchú údržbu a prírodný vzhľad zabezpečuje povrchová úprava Protectshield. Ide o zdravotne nezávadnú, 100 % recyklovateľnú a teda aj ekologicky šetrnú podlahu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Protecshield™, PVC |
|---|---|
| Veľkosť balenia | °4,6 m2 / ´4,83 m2 / *4,71 m2 / "4,49 m2 |
| Hmotnosť | 3,43 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | °45,7 x 91,4 cm / ´61 x 61 cm / * 18,4 x 121,9 cm / "23 x 150 cm |
| Záťaž | 23 / 32 / 41 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |











