Dryback Therdex- Authentic
Popis
Prirodzene vyzerajúca séria Authetic vyžaruje rustikálnosť. Robustný dizajn obsahuje zažitý vzhľad vďaka jasne prítomným hrčiam. Optimálny zážitok z prirodzenej vernosti.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 3,484 m² |
| Hmotnosť | 5,178 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | 22,8 x 152,4 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |







