Therdex Dryback-Chevron
Popis
Tvorte, kombinujte a inovujte. Séria Chevron sa skladá z pokojných prírodných tónov v troch rôznych formátoch. Moderná rybia kosť, moderný šev a klasické dlhé dosky. Všetky tri majú rovnakú farbu a štruktúru, ale odlišný charakter.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | *"3,345 m2 / °3,397 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *15,24 x 60,69 cm / °11,43 x 57,15 cm / "22,80 x 121,9 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |



























