Therdex Dryback-Design
Popis
Séria Design je jedinečná vďaka rôznym vzorom. Originálne vzory a textúry dodajú každému priestoru výnimočný charakter. Dizajn tejto série je prekvapivý a inovatívny.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 3,763 m² / 3,468 m2 |
| Hmotnosť | 5,178 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *45 x 91 cm / 23 x 152 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technicky list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |







