Therdex Dryback-original¹
Popis
Rozmanitá séria Original¹ sa skladá z viacerých textúr a formátov, ktoré tvoria vzor rybej kosti a dlhé dosky. Sú identické farbou a štruktúrou, ale líšia sa veľkosťou. Séria je doplnená výraznými vlastnosťami s robustným vzhľadom, ktoré neuberajú na autentickosti.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | *3,345 m2 / 3,484 m2 |
| Hmotnosť | 5,178 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *15,25 x 60,69 mm / 22,8 x 151,7 mm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |









