Therdex Dryback-Priemer
Popis
Podlaha s noblesou vďaka svojmu super matnému vzhľadu. Názov Premier je odvodený od bezuzlového prevedenia, podobne ako pri najlepších drevených podlahách. Celý rad Premier je dostupný v štyroch farbách a troch variantoch: rybia kosť, maďarský bod a dlhé dosky.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vynil |
|---|---|
| Veľkosť balenia | *3,245 m2 / °2,918 m² / 3,660 m² |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *15,24 x 66,55 cm / °14,98x74,93 cm / 24,13x151,68 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |












