Therdex Dryback-regular¹
Popis
Rad Regular1 sa vyznačuje prírodnými a svetlými tónmi. Tento rad je k dispozícii vo vzore rybej kosti aj v dlhých doskách. Aby podlaha získala klasický vzhľad, možno ju kombinovať s lemovaním.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 3,345 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *15,24 x 60,69 cm / 121,90x22,80 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |











