Therdex Dryback-Rustique²
Popis
Séria Rustique2 sa vyznačuje doskami s extra matnou povrchovou úpravou. Štruktúra dreva je jasne viditeľná aj zblízka. Celá séria je dostupná v prevedení Dryback aj Rigid Click.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | *2,92 m2 / 3,468 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *15 x 74,9 mm / 22,8 x 151,7 mm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |








