Therdex Dryback-Stone²
Popis
Dlažba plynulo spája interiér s exteriérom. Monochromatická farba a vyblednutý tvar z nej robia charakteristickú podlahu. Graphic obsahuje grafické tvary, ktoré vytvárajú hravý celok. Dynamic sa vyznačuje dynamickým farebným odtieňom vzoru. Unikátne blokové vzory charakterizujú kolekciu Unique.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 4 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | 100 x 100 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |



















