Therdex Dryback-Stone¹
Popis
Séria Stone¹ sa skladá z kolekcií Amato, Rustique a Concrete. Všetky majú vzhľad prírodného kameňa, ale líšia sa farbou a textúrou. Kolekcie Amato a Concrete sa vyznačujú hravou textúrou dlaždice. Rustique možno najlepšie opísať ako jemný vzor s pokojnym vzhľadom.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | *4,18 m2 / 4 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *91 x 91 cm / 100 x 100 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |










