Therdex Dryback-Tapis
Popis
Séria Tapis sa skladá z rozmanitej farebnej palety výrazných vzorov s charakteristickou štruktúrou. K dispozícii je vo vzore rybej kosti a dlhých doskách. Vzor rybej kosti sa skladá z rafinovaných dosiek s rozmermi 10×40 cm. Dlhá doska má rozmery 23×122 cm, a je preto robustnejšia.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénne vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | *1,404 m2 / 3,345 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | *10,16 x 40,64 cm / 121,9 x 22,8 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |










