Therdex Dryback-Xstralong
Popis
Extra trieda a štýl. Séria XstraLong sa vyznačuje extra dlhými doskami s dĺžkou 180 cm a extra veľkou podlahovou plochou v tvare rybej kosti, nazývanej aj veľrybia kosť. Vyznačuje sa výraznými farbami a vernou prírodnou štruktúrou dreva.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 3,345 m² |
| Hmotnosť | *9,6 kg / m2 / 5,178 kg / m2 |
| Hrúbka | 3,0 mm |
| Rozmer | *91,44 x 15,24 cm / 23 x 183 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |












