CREATION 55 RIGID ACOUSTIC HERRINGBONE
Popis
Creation 55 Rigid Acoustic Herringbone je novinka v nabídce společnosti Gerflor. Designový dekor stromečku i v provedení click. Podlaha je ideální pro použití v domácnosti i v komerčních prostorech. Pro lepší rozměrovou stabilitu a pohodlí je při výrobě podlahové krytiny její konstrukce vyztužena skelnou mřížkou.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Protecshield™, nášlapná vrstva, ultra-realistický dekor RCB, komfortné jádro, zosilnená rigidná vrstva, integrovaná akustická pena, Geflor Clic |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 1,5 m2 |
| Hmotnosť | 9,48 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,0 mm |
| Rozmer | 12,5 x 75 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







