ATTRACTION® Connect
Popis
Modulárna podlaha Attraction je určená predovšetkým pre pochôdznu prevádzku a občianske stavby. Dôraz sa pri tejto variante kladie na estetiku a jednoduchú údržbu. Medzi hlavné výhody tejto podlahy patrí rýchla a jednoduchá pokládka na existujúci podklad a absencia zvarov.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Protecshield™, PVC, recklovateľný podklad z dvojitov sklolaminátovej mriežky |
|---|---|
| Hmotnosť | 7,42 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,0mm |
| Rozmer | 63,5 x 63,5 cm |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








