iD Tilt
Popis
Kolekce vinylových dielcov je určená pre vysoko frekventované priestory v komerčnom aj priemyselnom prostredí a umožňuje jednoduchú inštaláciu a renováciu bez akýchkoľvek prestojov. Bola navrhnutá s ohľadom na modularitu a kombinuje odolnosť luxusných vinylových dielcov s dekormi dreva a kameňa.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénne PVC |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 1,63 m2 |
| Hmotnosť | 8,5 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,0mm |
| Rozmer | 66,4 x 66,4 cm |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |









