R-TILE 7MM
Popis
Jedná se o náš nejpopulárnější typ zámkové dlaždice, který nabízí jedinečné a mimořádně pevné zámkové spojení. Tento typ spoje je při instalaci téměř neviditelný, což zajišťuje elegantní a čistý vzhled podlahy.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénne PVC |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 2,02 m2 |
| Hmotnosť | 9,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,0 mm |
| Rozmer | 50,3 x 50,3 cm |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |






