Safetred ion Linen
Popis
Safetred Ion Linen je štýlová bezpečnostná podlaha s vsypom častíc v elegantnom vzore tkaniny. Protišmykový nášľap poskytuje vysokú mieru ochrany a spevnený povrch ju chráni pred škvrnami a uľahčuje údržbu. Kolekcia je farebne zladená s naším nárazuvzdorným obkladom stien Protectwall, takže je ideálna pre školy a zdravotnícke zariadenia.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Bezpečnostné PVC so vsypom |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 |
| Hmotnosť | 3,467 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




