SAFETRED SPECTRUM
Popis
Kolekcia Safetred Spectrum dostupná v rade optimistických farieb s jasne farebným vsypom je ideálna podlaha pre všetky priestory s rizikom pošmyknutia či pádu. Protišmykový nášľap poskytuje vysokú mieru ochrany a spevnený povrch ju chráni pred škvrnami a uľahčuje údržbu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Bezpečnostné PVC so vsypom |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 / 4 m2 |
| Hmotnosť | 3,45 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m / 50 x 50 cm |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




