TARASAFE ULTRA H2O
Popis
Jeho povrch je vybavený špeciálnym reliéfom, ktorý je navrhnutý predovšetkým pre bosé nohy, čo ho robí ideálnou voľbou pre miesta akými sú sprchy a šatne. Ako všetky podlahy značky Gerflor, aj Tarasafe Ultra H2O bola vyrobená s ohľadom na životné prostredie a je preto z recyklovaného a 100% recyklovateľného materiálu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Zdvihnutý reliéf (0,3 mm), PVC, mriežka so sklenených vlákien |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 |
| Hmotnosť | 2,4 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








