Therdex Dryback-Basic
Popis
Luxusný a udržateľný; to charakterizuje rad Basic. Dokonalý základ pre každý interiér vďaka pokojnému dizajnu tejto rustikálnej dubovej podlahy. Dostupná je vo vrstvách s hrúbkou 2 mm.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 4,185 kg / m2 |
| Hmotnosť | 3,5 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 121,9 x 22,8 cm |
| Záťaž | 23 / 31 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






