Therdex Dryback-regular²
Popis
Hrejivosť vzorov starého duba v sérii Regular2 dodá každej miestnosti atmosféru a luxus. Ide o výraznú podlahu s atmosférou dreva a výhodami LVT. Táto séria je k dispozícii vo vzore rybej kosti a dlhých doskách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Heterogénny vinyl |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 3,345 m2 |
| Hmotnosť | 4,315 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | 121,9 x 22,8 cm |
| Záťaž | 23 / 33 / 42 |
| Výrobca / značka | Therdex |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






