PRIMO SD
Popis
Primo SD je permanentne antistatická vinylová podlahová krytina určená pre laboratória a priestory citlivé na statické výboje v nemocniciach. Poskytuje ideálnu kombináciu stabilnej a spoľahlivej vodivosti a hospodárnej údržby. Primo SD sa dodáva s atraktívnym bezšvovým vzorom v farbách sladěných s ostatnými výrobkami a príslušenstvom širšej skupiny produktov Premium.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Antistatické PVC |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 46 m2 / 5,2 m2 |
| Hmotnosť | 3 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 23 / 610 mm x 610 mm |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




