Ruby 70 Acoustic
Popis
Ruby 70 Acoustic je ideálne riešenie pre priestory s vysokou záťažou v školách, nemocniciach a domovoch pre seniorov. Vďaka kročajovému útlmu 19 dB prináša týmto prostrediam teplo a pohodlie pri chôdzi.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) s PUR povrchom a penovou vrstvou |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 46 m2 |
| Hmotnosť | 2,5 kg / m2 |
| Hrúbka | 3,0 mm |
| Rozmer | 2 x 23 m |
| Záťaž | 34 / 42 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |









