iQ MEGALIT
Popis
Mimoriadna hĺbka vzoru s efektom perleťového odlesku dodáva podlahám iQ Megalit výraznú osobitosť a živosť chipsovaných dekorov. Vysoko odolná vinylová podlaha rady iQ ponúka mimoriadnu trvanlivosť a skvelú odolnosť voči opotrebovaniu, škvrnám a oderu pre všetky priestory s vysokou prevádzkou. Nevyžaduje leštenie ani vosk – pôvodný vzhľad jej navráti obyčajné preleštenie nasucho.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 46 m2 |
| Hmotnosť | 2,5 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 23 m |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




