MIPOLAM BIOPLANET
Popis
Mipolam Bioplanet je flexibilná homogénna PVC podlahová krytina určená pre priestory s vysokou záťažou, ako sú zdravotnícke, vzdelávacie alebo priemyselné zariadenia, a vyniká mimoriadnym podielom biozložiek až 17 %.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Evercare, Polyvinylchlorid (PVC) s 17% bio-zložkou |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 |
| Hmotnosť | 2,7 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







