MIPOLAM PLANET
Popis
Farebne nadväzuje na elektrostatické materiály EL7 a EL5. Mipolam Planet je možné dodať aj v protišmykovom vyhotovení R10 a vo verzii s bio-zmäkčovadlami, podobne ako pri Mipolam Symbioz. Táto odolná PVC krytina od renomovanej značky Gerflor spĺňa nároky na komerčné priestory so strednou až vysokou záťažou a je navrhnutá tak, aby odolala intenzívnemu opotrebeniu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Evercare™ , Polyvinylchlorid (PVC) |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 / min. 500 m2 |
| Hmotnosť | 2,7 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m / 608 x 608 mm |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |






