STANDARD PLUS (1.5 mm)
Popis
Vinylová krytina Standard Plus (1,5 mm) sa dodáva v 7 odtieňoch s jemným klasickým vzorom a je určená pre aplikácie s vysokou záťažou. Role a štvorce Standard Plus majú dočasnú povrchovú úpravu PUR pre lepšiu ochranu počas montáže.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 50 m2 |
| Hmotnosť | 2,4 kg / m2 |
| Hrúbka | 1,5 mm |
| Rozmer | 2 x 25 m |
| Záťaž | 32 / 41 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




