STANDARD PLUS (2.0 mm)
Popis
Vinylová krytina Standard Plus (2,0 mm) sa dodáva v 30 odtieňoch s jemným klasickým vzorom a je určená pre aplikácie s vysokou záťažou. Role a štvorce Standard Plus majú dočasnú povrchovú úpravu PUR pre lepšiu ochranu počas montáže.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 46 m2 |
| Hmotnosť | 3,3 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 23 m |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




