VIVA
Popis
Při rekonstrukci bydlení je třeba myslet na vzhled, praktičnost a trvanlivost. Viva je designová dýhovaná krytina z pravého dřeva o tloušťce 8,5 mm s ergonomickým zámkovým systémem. Matná nebo pololesklá povrchová úprava chrání jedinečné letokruhy a strukturu každé desky.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Proteco Natura / Proteco Lacquer, Dub / Orech- viď TS |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 1,85 m2 / 1,61 m2 |
| Hmotnosť | 7,7 kg |
| Hrúbka | 8,5 mm |
| Rozmer | 19 x 122 cm / 11 x 122 cm- viď TS |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








