Ambition
Popis
Ambition je nádherne jemný, no zároveň neuveriteľne pevný koberec vyrobený z priadze PA 6.6, ktorá je zárukou kvality. Vytuftovaný na jemnom stroji, je ideálnym kobercom, s ktorým sa budete cítiť ako doma. Vytvorili sme farebnú paletu s obľúbenými prírodnými odtieňmi – od výraznej tmavosivej až po nežnú mliečnu bielu, doplnenú o niekoľko decentných pastelových farieb.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyamide 6.6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,2kg / m2 |
| Hrúbka | 8,6 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





