Chelsea
Popis
Chelsea je vyrobená zo 100% vlny. Je 100% elegantná a 100% luxusná. Vyrobená z najkvalitnejšej noveozélandskej vlny, vytvorili sme produkt, ktorý je ideálny pre domáce aj komerčné použitie. Teplé, zemité tóny dodávajú každému priestoru moderný vzhľad s prirodzeným pocitom.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply Novo Zelandská vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,03kg / m2 |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






