Cloud
Popis
Doprajte si náš najjemnejší a najluxusnejší koberec. K dispozícii v rozmanitej škále farieb. Ideálna voľba na vytvorenie prepychovej atmosféry.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,9 kg / m2 |
| Hrúbka | 14,0 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






