Levante
Popis
Levante je súčasťou našej prestížnej kolekcie Elite, vyrobenej výhradne z vysokokvalitnej vlny Wilton jacquard. Tento úplne organický materiál je známy svojou jemnosťou a príjemnou textúrou na dotyk, pričom priestoru dodáva eleganciu a sofistikovanosť. Vďaka jednoduchej inštalácii je Levante ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčnosť bez kompromisov v štýle a dizajne.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,55 kg / m2 |
| Hrúbka | 10,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








