Mainline
Popis
Mainline je najjemnejší z úzkych dvojfarebných prúžkov, tento elegantný prúžok je jemný a štýlový a dodá každej miestnosti alebo kancelárii sofistikovaný vzhľad, k dispozícii sú aj hladké k
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,125 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,4 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






