Mila
Popis
Objavte našu úplne novú farebnú krásku Milu. Veľmi mäkký koberec Saxony PA6 prémiovej kvality v 15 moderných farbách s jemnou podložkou Comfort Backing, zameriavame sa predovšetkým na vynikajúci dizajn podláh s funkčnými výhodami, Mila je vhodná na celoplošné použitie, ale aj ako koberec na mieru.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyamide PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,85 kg / m2 |
| Hrúbka | 13,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






