Montecarlo
Popis
Kolekcia Montecarlo je vyrobená z prémiovej novozélandskej vlny, obohatenej o podiel polyesteru, ktorý dodáva štruktúre vyššiu odolnosť. Táto kombinácia spolu s mimoriadnou všestrannosťou, prejavujúcou sa v širokej palete 70 jedinečných farieb, robí z tohto produktu vysoko cenenú voľbu pre ambiciózne projekty v hotelierstve a námornom sektore.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 90% vlna 10% polyester |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 9,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








