Parade Linon
Popis
Linon je starogrécky výraz pre plátno. Kolekcia je inšpirovaná nadčasovým vzhľadom a štruktúrou tejto krásnej nepravidelne tkanej látky, so sviežim nádychom pastelových farieb pre modernú atmosféru. Štruktúra evokuje pocit tvídu a škvrnité farebné tóny dodávajú kobercu živý charakter, bez toho aby boli dominantné alebo rušivé.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF Polyamide 6 ECONYL® |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,95 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,0 mm |
| Rozmer | 400cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




