Serene
Popis
Serene je veľmi luxusný koberec s vysokým vlasom, dostupný v 6 moderných farbách, od jemnej krémovej po štýlovú tyrkysovú. Ponorte sa do iného sveta.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyamide PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,6 kg / m2 |
| Hrúbka | 16,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




