Windsor
Popis
Táto jemná prúžkovaná línia pôsobí vždy elegantne a farebná paleta Windsor tento efekt len umocňuje. Windsor je dvojfarebný rebrovaný koberec zo 50/50 vlny a polypropylénu, čo ho robí mimoriadne odolným. To umožňuje jeho použitie doma aj v kanceláriách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 50% vlna / 50% polypropylén |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,8 kg /m2 |
| Hrúbka | 6,5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 22 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




