Chicago
Popis
Kolekcia sa vracia k farbám a predstavuje svoju paletu živých odtieňov vhodných do dynamického profesionálneho interiéru. Farby podporujú kreativitu, zvyšujú koncentráciu a pozitívne ovplyvňujú náladu. Kombinácia tlmenej sivej s energetickými farebnými akcentmi uspokojí všetky kreatívne túžby aj praktické potreby kancelárskeho, hotelového či akéhokoľvek komerčného dizajnu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Nylon (PA 6) |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,1kg/m2 |
| Hrúbka | 5,7 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




