Palermo
Popis
Kolekcia vyrobená technológiou mikrotuftingu, pri ktorej jemné slučky vytvárajú nízku, veľmi kompaktnú a odolnú štruktúru. Unikátna technológia, v ktorej je výrobok zhotovený, zaručuje dlhodobú odolnosť aj pri veľmi intenzívnom používaní.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA SDN |
|---|---|
| Hmotnosť | 4kg/m2 |
| Hrúbka | 5,0mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




