DLW Linodur
Popis
DLW Linodur 4 mm je ťažká podlahová krytina z linolea: s celkovou hrúbkou 4,0 mm je Linodur mimoriadne odolný a pevný. Má klasifikáciu používania „trieda 43“, a preto je vhodný aj do výrobných a skladových hál.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Neoncare, Kalandrové Linoleum, Jutový podklad |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 56 m2 |
| Hmotnosť | 4,7kg / m2 |
| Hrúbka | 4,0 mm |
| Rozmer | 2 x 28 m |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |





