DLW Marmorette 2 mm
Popis
Predstavte si, že by mohla byť nielen nádherná na pohľad, ale aj priateľská k životnému prostrediu, odolná voči každodennej záťaži a jednoduchá na údržbu. Práve taký je náš produkt – Prírodné linoleum Gerflor Marmorette 2.0 DLW. Toto linoleum vám prinesie kombináciu prírodných materiálov a vysokofunkčnej technológie, vďaka ktorej vaša podlaha prekoná očakávania na mnoho rokov.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Neoncare, Kalandrové Linoleum, Jutový podklad |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 62 m2 |
| Hmotnosť | 2,4 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 31 m |
| Záťaž | 23 / 32 / 41 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |






