Trentino xf²™ (2,5 mm)
Popis
Trentino je kolekcia spájajúca modernu a tradíciu s jemnými viac-smerovými vzormi v troch farbách: hlavná mramorovaná farba s dvoma kontrastnými tónmi, ktoré dodávajú vzoru hĺbku.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Linoleum |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 64 m2 |
| Hmotnosť | 3 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | 2 x 32 m |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |















