Trentino xf²™ Bfl (2,5 mm)
Popis
Homogénne linoleum vyrobené z jednej vrstvy lisovanej na jutovú podložku. Jedná sa o linoleum s hrúbkou 2,5 mm s požiarno-odolnosťou skupiny Bfl bez spomaľovačov horenia. S požiarno-odolnosťou triedy Bfl len vďaka prírodným zložkám je ideálne pre únikové priestory. Na želanie sa dodáva vo všetkých farbách radov Veneto, Style Emme, Style Elle, Etrusco a Trentino.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Linoleum |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 32 m2 |
| Hmotnosť | 2,9 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Rozmer | 2 x 16 m |
| Záťaž | 23 / 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |
















