TARAFOAM 2MM
Popis
Komfortní verze pro sprchové systémy
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | mriežka zo sklenených vlákien, PVC a THD pena |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 |
| Hmotnosť | 0,94 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |





