TARALAY IMPRESSION ACOUSTIC
Popis
PVC akustická podlaha Gerflor Taralay Impression Acoustic je prémiové riešenie s mimoriadne pestrou paletou farieb, dizajnov a vzorov, čo potvrdzuje aj prestížne ocenenie International Design Awards. Ponúka akustický komfort s útlmom 19 dB a protišmykovú triedu R10, vďaka čomu je ideálna do priestorov s vyššími nárokmi na bezpečnosť a pohodlie.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Úprava Protecsol, PVC, potlač, sklolaminát, penová podložka |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 50 m2 |
| Hmotnosť | 2,825 kg / m2 |
| Hrúbka | 3,35 mm |
| Rozmer | 2 x 25m |
| Záťaž | 34 / 42 |
| Výrobca / značka | Gerflor |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |











