VYLON PLUS
Popis
S klasickým jemným vzorom v 18 farebných variantoch vo formáte rolí a dielcov je Vylon Plus viacúčelová homogénna vinylová podlaha s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Ideálna pre vysoko frekventované komerčné priestory, ako sú školy, obchody alebo zdravotnícke zariadenia. Vylon Plus je ošetrený povrchovou úpravou PUR, ktorá zaisťuje vyššiu odolnosť a jednoduchšiu údržbu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 m2 / 5,95 m2 / 4,5 m2 |
| Hmotnosť | 3,7 kg / m2 |
| Hrúbka | 2,0 mm |
| Rozmer | 2 x 20 m / 610 x 610 mm / 300 x 300 mm |
| Záťaž | 34 / 43 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




